به گزارش غیرمنتظره،  جبهه پایداری در نامه ای اعلام کرد خانم منصوره معصومی‌ اصل هیچ ارتباط تشکیلاتی و غیرتشکیلاتی با جبهه پایداری نداشته و ندارد.
اعتماد نوشت: جبهه پایداری در نامه ای اعلام کرد خانم منصوره معصومی‌اصل هیچ ارتباط تشکیلاتی و غیرتشکیلاتی با جبهه پایداری نداشته و ندارد. ضمن اینکه حزب شریان نیز یک حزب جدیدالتأسیس است و هیچ ارتباطی با جبهه پایداری ندارد.

در ادامه این نامه آمده است:

جالب است کسانی که اعضای رسمی تشکیلاتی جبهه اصلاحات هستند و ده‌ها تخلف رسمی در پرونده خود دارند، سعی می‌کنند دیگران را با هزار کیلو چسب و سریش به یک فردی بچسبانند!! آیا اجازه می‌دهید به خاطر اینکه محمدعلی نجفی همسر دوم بی‌گناهش را در وان حمام منزلش به قتل رسانده است، ما نیز بگوییم همه اصلاح‌طلبان قاتل هستند؟! یا بگوییم زن از نگاه اصلاح‌طلبان بی‌ارزش است؟!

آیا اجازه می‌فرمایید به دلیل اینکه دو تن از همکاران خبرنگار از جبهه اصلاحات به اتهام جاسوسی برای دشمن دستگیر شده‌اند همه خبرنگاران و همکاران شما را در روزنامه اعتماد و دیگر رسانه‌ها به جاسوسی متهم کنند؟! براساس اسناد مشهود که فیلم آن نیز موجود است، آقای حسن روحانی بیشترین توهین و درشت‌گویی نسبت به مردم داشته است. آیا اجازه می‌دهید که کل افراد اصلاحات را به خشونت و توهین به مردم متهم سازند؟

اما آنچه درباره علامه مصباح یزدی نقل شده هم یک اتهام بزرگ است و هم جفا به یک دانشمند و فیلسوف بزرگی که آثار علمی ایشان به زبان‌های مختلف ترجمه شده است. دیدگاه علامه مصباح یزدی درباره مردم و مردم‌سالاری دینی در کتب مختلف از جمله «نظریه سیاسی اسلام» موجود است.

فقط کافی است چند دقیقه وقت خودتان را برای مطالعه در این موضوع اختصاص دهید. ایشان علاوه بر دیدگاه نظری درباره جایگاه مردم، بارها خودشان را در معرض انتخاب مردم قرار داده‌اند و با رای مردم به مجلس خبرگان راه یافته‌اند. علاوه بر این، ایشان از فقهای جبهه پایداری بودند که همواره در انتخابات ریاست‌جمهوری و مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر و روستا به مردم لیست نامزدهای مدنظرشان را ارایه می‌کردند و مردم نیز به آن لیست اعتماد می‌کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت