October 21, 2020

حاشیه‌های کلیپ الناز گلرخ و حمید فدایی

به گزارش غیرمنتظره؛ الناز گلرخ مدل و آرایشگر ایرانی و حمید فدایی به تازگی کلیپی منتشر کرده اند که به دلیل لهجه الناز گلرخ سوژه طنز شبکه های اجتماعی شده است. کاربران کلیپ او را مورد تمسخر قرار دادند و ویدئوهای طنزی ساختند. حمید فدایی در پاسخ به این حواشی گفت این کلیپ صرفا برای سرگرمی بوده است و ادعایی در خوانندگی ندارند.

 

الناز گلرخ کیست؟

الناز گلرخ مدل معروف و خوش چهره ایرانی در اسفند ۱۹ سال ۱۳۶۴ در پایتخت (تهران) دیده به جهان گشوده است. وی دارای قد الناز گلرخ ۱۷۵ سانتیمتر و وزن ایشان ۵۶ کیلیوگرم است. در بعضی منابع عنوان کرده اند که شبیه خواننده معروف آریانا که اهل واشنگتن می باشد . در سال ۱۳۸۸ در حالی که در زمینه طراحی و گرافیک در دانشگاه علامه امینی تهران تحصیل میکرد فارغ التحصیل شد و دو خواهر نیز بعد از خودش دارد.

 

او همچنین یک آرایشگر معروف و حرفه ای است و هنرمندان خارج از کشور نیز نزد ایشان آمده و خودآرایی میکنند و خود را در اینستاگرام اینگونهمعرفی کرده Artist یعنی هنرمند آرایش مدل آرایش و با توجه به چهره ی زیبا و جذابش در پیج شخصیش از همه ی دنیا فالوورو کاربر جمع کرده است و به طوریکه که هم اکنون بیش از ۱ میلیون نفر ممبر دارد و حجم این همه ارقام خیلی بالاست و بی نظیر است و از طرفی مدل شدنش به محبوب و مشهور شدن او خیلی کمک کرد به طوری که قبل از فعالیت در زمینه مدلینگ تعداد افراد دنبال کننده او ۵۰۰ هزار نفر بود.

 

الناز گلرخ

الناز عشق و علاقه کاری خود که همان آرایش بود در سنین جوانی کشف کرد و از آن زمان او تنها سعی کرد رویای های خود را محقق کند. زمانی که او فقط ۲۰ ساله بود ، آکادمی زیبایی و سالن زیبایی در تهران تاسیس کرد و از همنجا معروف شد و کارش گسترش پیدا کرد و بازیگران معروفی همچون مهناز افشار، سحر دولتشاهی و طناز طباطبایی مدل آرایشی وی بودند.

 

 

 

حمید فدایی همسر الناز گلرخ

حمید فدایی متولد ۳ تیر ۱۳۶۷ در تهران، مدل و طراح است. او فارغ التحصیل لیسانس مهندسی عمران است، بجز مدلینگ، طراحی می کند و در عکاسی نیز فعال است اغلب به ورزش و مطالعه می گذراند، او هم اکنون دبی ساکن و زندگی میکنند. برادرم مرا از لحاظ ذهنی آمده کرد، سپس برای شروع، یک عکاس حرفه‌ ای و یک آژانس مدلینگ در تهران پیدا کردم اینجا نقطه شروع من برای مدلینگ بود و من و همسرم الان یک طرح و مدل تمام دنیا هستیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها