به گزارش سپیدخبر، حامد عبدالهی رئیس شورای اسلامی استان، پس از انتخاب حجت جذب به عنوان شهردار رشت گفت: نگاه طیف اکثریت منافع شخصی نبوده است که اگر روزی این منافع تامین نشد بحث استیضاح را مطرح کنند.

 

حامد عبدالهی با بیان اینکه در زندگی شرایط بسیار سخت تر از اتفاقات ماه های اخیر و بداخلاقی های صورت گرفته در پروسه انتخاب شهردار را گذرانده ام، اظهار داشت: با توجه به تجاربی که داشتم می دانستم وقتی منافع کسانی که کیسه دوخته اند و سه چهار است این منافع را می برند قطع شود چنین تبعاتی را دارد و به دوستان و خانواده ام این آمادگی را داده بودم.

 

رئیس شورای استان گیلان با اشاره به اینکه برخی مسائل ریشه در عقده های درونی افراد دارد، تصریح کرد: باید به شرایط زندگی افراد و ریشه آنها نگاه کرد. کسانی که عقده هایی را به همراه دارند روزی این عقده را در جایی نشان خواهند داد.

 

وی در ادامه به یکی از پیام های دریافتی خود اشاره کرد و گفت: در این پیام آمده بود که شما امروز برنده وفاداری به یکدیگر شدید که می تواند الگوی خوبی برای اداره کشور باشد که برایم جالب بود.

 

حامد عبدالهی افزود: جمع ۶ نفره طیف اکثریت ترکیبی از اصلاح طلب و اصولگرا و مستقلین و نمادی از صداقت، وفاداری، اعتماد و اعتقاد به کار گروهی در کنار یکدیگر بود که در شرایط به وجود آمده در شورا در جهت پیشبرد کارها شکل گرفت.

 

رئیس شورای استان گیلان با بیان اینکه هر ۶ عضو طیف اکثریت شورا سرد و گرم روزگار را چشیده اند، بیان داشت: امیدوارم در ادامه شورای پنجم اتفاقات بهتری رقم بخورد.

 

وی با بیان اینکه ارتباط اعضای شورا با حجت جذب به عنوان شهردار این شهر باید بیش از پیش شود، خاطر نشان کرد: قطعا به حجت جذب در حوزه های مختلف شهری کمک خواهیم کرد تا مشکلات شهررشت را رفع کنیم.

 

حامد عبدالهی در ادامه گفت: آقای جذب روحیه ای آرام و اخلاقمدارانه دارد و کسانی به ایشان اعتماد کرده اند که دنیا دیده اند. نگاه این طیف منافع شخصی نبوده است که اگر روزی این منافع تامین نشد بحث استیضاح را مطرح کنند و به نظر می رسد تا پایان دوره آقای جذب شهردار این شهر باشند.

 

همچنین با اشاره به اینکه با ورود دکتر پیشگر، بانوی اخلاق به شورا خواهد آمد تصریح کرد: فکر می کنم حضور ایشان هم اتفاق خوبی برای شورای شهر رشت باشد و قطعا می توانند به درستی تصمیم گیری کنند.

 

عبدالهی با تاکید بر اینکه طیف ۶ نفره یک فراکسیون کاری است و ارتباطی به جناح سیاسی افراد نداشته است، افزود: دکتر پیشگر نیز قطعا به دنبال کار است و احتمالا به این مجموعه اضافه خواهد شد.

 

رئیس شورای استان گیلان تصریح کرد: در صورت حضور یکی از اعضای شورا در انتخابات مجلس، نفر علی البدل بعدی نیز فرد دنیا دیده ای است و قطعا دنبال ماجراجویی و پرونده سازی و اقدامات اینچنینی که توسط کوتوله ها اتفاق می افتد نخواهد بود.

 

وی همچنین در خصوص آیین نامه جدید و شرایط احراز شهرداران، اعلام کرد: پیش از انتخاب آقای جذب رایزنی های لازم صورت گرفته و پیگیری های مربوطه انجام شده است. اگر به این نتیجه می رسیدیم که شرایط لازم را ندارند قطعا دنیا و آخرت و آینده شهرمان را فدای دوستی نمی کردیم.

 

حامد عبدالهی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای شهردار منتخب رشت، نسبت به بهبود روند توسعه شهری در شورای پنجم اظهار امیدواری کرد.

 

حرف تازه

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت