وقتی نگارش یک یادداشت ساده آنهم با نگاهی انقلابی و ارزشی، می‌تواند نویسنده‌اش را روانه زندان کند!

به گزارش غیرمنتظره، حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان و از فعالین سیاسی اصولگرا که همواره از مبارزین انقلابی چه در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و چه پس از آن بوده و هست، با شکایت جمشید محمدی رئیس فعلی اورژانس استان گیلان امروز(چهارشنبه) راهی زندان لاکان رشت شد.

وی در حکم شعبه ۱۲ دادگاه تجدیدنظر استان گیلان به تحمل ۱۰ ماه حبس و ۲ سال ممنوعیت عضویت و فعالیت در احزاب ، گروه‌ها و دستجات سیاسی یا اجتماعی محکوم شده است.

علت شکایت برمی‌گردد به پائیز ۱۴۰۰ یعنی روزهای ابتدایی شروع به کار اسدالله عباسی استاندار فعلی گیلان ، که از جمشید محمدی به عنوان محتمل‌ترین گزینه یکی از معاونت‌های استانداری یاد می‌شد.

حسن کربلایی نیز در یادداشتی خطاب به استاندار گیلان این گزینه را به دلیل سوابق سیاسی اش در دولت‌های گذشته برای تصدی جایگاه حساس معاونت استانداری مناسب نمی‌دید و نسبت به این انتصاب احتمالی انتقاد نموده بود.

جمشید محمدی هم پس از آنکه از حضور در استانداری گیلان کنار گذاشته شد، دست به شکایت زده که سرانجام توانست حسن کربلایی را محکوم نماید.

و به همین راحتی در استان گیلان نگارش یک یادداشت ساده آنهم با نگاهی انقلابی و ارزشی، می‌تواند نویسنده‌اش را روانه زندان کند!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت