March 8, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

حمایت ریحانه پارسا از داد و بیداد های سحر زکریا

ریحانه پارسا بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان بود. ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از سحر زکریا منتشر کرد و از حرف های او حمایت کرد و کپشنی نوشت. در ادامه شما می توانید عکس حمایت ریحانه پارسا از سحر زکریا را در زیر متن مشاهده نمایید:

1053500x541_1504942175221272

سحر زکریا بازیگر  زن مشهور ایرانی که وی را بیشتر با فیلم های طنز مهران مدیری به یاد داریم در اقدامی عجیب یک لایو جنجالی در اینستاگرام پخش کرد و در آن بسیار تند و بی سابقه دولت را مورد انتقاد قرار داد.

سحر زکریا چرا به سیم آخر زد؟

سحر زکریا بازیگر کشورمان بعد از درگذشت علی انصاریان در ویدئویی به وارد نشدن واکسن کرونا به کشور انتقاد کرد. لایو سحر زکریا شامل انتقاداتی به دولت برای عدم ورود واکسن به کشور بود. به گفته او سه ماه است دولت وعده ورود می دهد اما خبری نیست.

به گفته زکریا باید هرچه زودتر واکسیناسیون انجام شود تا آمار بیشتر  نشود. سحر زکریا همچنین در این لایو به مشکلات اقتصادی هم انتقادهایی وارد می کند.

زکریا گفت این همه ورزشکار و هنرمند که در ایران فوت کرده اند بی سابقه است. او از فوت انصاریان ابراز ناراحتی و تاسف کرد.

عده ی زیادی از کاربران وی را به خاطر حمایت خود از روحانی (در دوران انتخابات) مورد انتقاد شدید قرار دادند که دارد فرار رو به جلو انجام می دهد.

5465730

حمایت ریحانه پارسا از سحر زکریا

ریحانه پارسا با انتشار تصویر سحر زکریا نوشت:در واقع آنچه بد است یا بد خوانده میشود،تصویری بس سهمگین و خوف انگیز در آیینه است از ضایعات آنچه حقیقتاً خوب است; سحر زکریا آیینه تمام زجه ها و گریه های خانه های زیر شهر است. کاری از دستمان بر نمی آید حداقل به گردن هم چنگ نزنیم… خودمان به خودمان رحم کنیم؛ کمی مهربان تر ناظر باشیم بی آنکه هیزم این آتش برافروخته باشم

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی