به گزارش سپیدخبر ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آستانه اشرفیه در این دیدار گفت: جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه  در حوادث شهرستان به عنوان پشتیبان ، علی الخصوص در زمان بحران خود را مسئول دانسته و با تمام وجود در خدمت مردم شهرستان است.

کمیل پرناک  با بیان اینکه  ظرفیت نیروهای داوطلب هلال احمر ،  بزرگترین سرمایه شعبه آستانه اشرفیه است و قطعا به آن افتخار می کنیم از آمادگی کافی انبار جمعیت  برای مقابله با بحران احتمالی خبر داد.

وی با بیان اینکه برای اجرای طرح نوروزی دست یاری به سمت شهرداری دراز می کنیم از شورا و شهردار آستانه اشرفیه درخواست کرد که در اجرای طرح نوروزی نهایت همکاری و کمک را با این شعبه داشته باشند.

شهردار آستانه اشرفیه در این نشست گفت:  شهرداری با جمعیت هلال احمر طرح های مشترکی را برگزار خواهد کردو از طرح نوروزی هلال احمر پشتیبانی و حمایت خواهد کرد.

مهندس دانش شکیب با بیان اینکه نیاز های اولیه هلال احمر را در اجرای طرح نوروزی  برطرف خواهیم کرد تا ابتکارات جوانان این شهرستان شکوفا شود افزود : پرونده های مشترک فی مابین این دو ارگان با نگاه مثبت ظرف چند روز آینده حل و فصل خواهد شد

وی در خصوص عضویت خود و اعضای شورا به جمع داوطلبان جمعیت هلال احمر اظهار کرد : از این که به عضویت افتخاری  هلال احمر پیوستم  افتخار می کنم و شخصا هم برای خدمت داوطلبانه در این جمعیت اعلام آمادگی می کنم

حسین داداشی به نمایندگی از اعضای شورای اجرایی  گفت: کمک به هلال احمر ،  کمک به ارزش هاست و خیلی از خدمات هلال احمر با شهرداری ریشه یکسانی داشته.

وی  طرح های امداد و نجات در جاده ها ، طرح نوروزی جوانان ، طرح های بهداشتی ، معیشتی هلال احمر به عنوان کارهای مهم جمعیت نام برد وافزود : خدماتی که  هلال احمر شهرستان به مسافرن و مردم انجام می دهد  در اذهان آنان خواهد ماند و خاطره خوبی برای آنان خواهد ساخت .

داداشی  در ادامه گفت: از شهرداری انتظار نگاه ویژه به جمعیت را داریم و امیدواریم همه ی ما داوطلبان خوبی برای هلال احمر باشیم.

گفتنی است در این نشست که  محمد علی خیری معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت استان ، علی مقبل خزانه دار و عامل محترم ذیحساب جمعیت استان ، مهندس فریفته مسول فنی و ساختمان استان ،اعضای  شورای اجرایی و کارکنان جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه حضور داشتند  علاوه بر عضویت افتخاری شورا و شهردار آستانه  در  هلال احمر،   بر تعاملات دو جانبه بیش از پیش بین این دو ارگان خدمت رسان تاکید شد.

 

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت