گروه : تیتر یک , سیاسی

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، این روزها یک متهم امنیتی منتسب به یک کاندیدای سالخورده و مدعی اصول‌گرایی، با راه‌اندازی یک پیج اینستاگرامی و انتشار اراجیف و دروغ‌هایی که یک کودک هم آن را باور نخواهد کرد، اقدام به فحاشی مجازی می‌کند.

اقدامات این پیج اینستاگرامی سبب شده است که حتی تذکراتی از سوی مقامات قضایی استان نیز عنوان شود تا افراد نزدیک به کاندیداهای انتخابات مجلس از انتشار مطالب کذب و تخریبی خودداری نمایند. موضوعی که به نظر می‌رسد یکی از اهداف آن همین پیج اینستاگرامی متعلق به این متهم امنیتی است.

اما همین متهم امنیتی که اکنون به‌واسطه تسلیم قرار وثیقه رنگ آسمان رشت را می‌بیند، در یک دروغ‌پردازی احمقانه مدعی شده است که کاظم دلخوش کاندیدای انتخابات مجلس از حوزه رشت و خمام، تنها با یک لودر مقابل ستاد خود را بازگشایی کرده است!

این ادعای «نادان» گونه متهم امنیتی نشان از افتادن خود او و کاندیدای مورد حمایتش به دریوزگی است، زیرا کاندیدای سالخورده و بازنشسته تحت حمایت وی نه‌تنها شانسی برای قرار گرفتن در جمع حتی ۵ نفر اول انتخابات مجلس در رشت و خمام را ندارد، بلکه احتمالاً باتوجه‌به کهولت سن وی، این اولین و آخرین باری است که در انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌تواند شرکت کند.

در ادامه تصاویری از ماشین‌آلات ستاد مردمی دکتر سید کاظم دلخوش شامل ۷ دستگاه لودر، ۳ دستگاه بیل بکهو، ۱ دستگاه گریدر و ۴ دستگاه تراکتور (تا به این لحظه) که در سطح شهرستان‌های رشت و خمام اقدام به خدمت‌رسانی به مردم شریف این دو شهرستان کرده است منتشر خواهد شد.

گفتنی‌است؛ خوشبختانه شهرستان صومعه‌سرا با بحران در بارش برف اخیر مواجه نبوده و در صورت بروز هر نوع مشکلی آمادگی لازم برای مدیریت بحران احتمالی وجود دارد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت