به گزارش غیرمنتظره، پیرو بازدیدهای میدانی و جلسات کارشناسی، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و با حضور اکبر سبحانی دادستان بندرانزلی، نمایندگان شرکت شهرکهای صنعتی گیلان و دادگستری استان و معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی و با موضوع فعال‌سازی واحدهای راکد در شهرک‌های صنعتی منطقه برگزار شد.

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در این نشست با تأکید بر اهمیت فعالیت تمامی بخش‌های سازمان به منظور رفع موانع تولید و فعال‌سازی کارخانه‌های راکد با همراهی دستگاه قضایی و دستگاه‌های اجرایی همکار باید در راستای افزایش ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی و ایجاد اشتغال، گام بردارند چراکه اولویت نخست کشور رفع مسائل و تسهیل فضای کسب و کار و تولید است.

در این جلسه بعد از ارائه گزارش توسط اکبر نیازی عضو هیأت مدیره و مدیر حقوقی و امور قراردادها و وحید طالب‌پور معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان، اکبر سبحانی دادستان بندرانزلی نیز راهکارهای پیشنهادی در خصوص رفع مشکلات و حمایت‌های لازم جهت فعال‌سازی مجدد آن‌ها ارائه نمودند.

همچنین در این جلسه مقرر گردید به صورت مرتب جلسات رفع موانع تولید برای ۱۷ واحد تولیدی-صنعتی راکد موجود در منطقه با حضور مالکین واحدها و دستگاه‌های قضایی و سازمان صنعت، معدن و تجارت و شهرک‌های صنعتی در سازمان تشکیل شود.

گفتنی است منطقه آزاد انزلی دارای ۱۶۰ واحد تولیدی می‌باشد و به دلیل استقبال سرمایه گذاران، مراحل احداث سومین شهرک صنعتی این منطقه که در پسکرانه مجتمع بندری کاسپین قرار دارد، آغاز شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت