به گزارش غیرمنتظره، جمعی از اعضای هیئت علمی گروه داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با دکتر حیدرعلی بالو – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان در دفتر ریاست دیدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر بالو – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، بر لزوم تحول فرهنگی و آموزشی در ساختار گروه داروسازی دانشگاه تاکید کرد.

وی با اشاره به گستردگی علوم مرتبط با صنعت دارو، خواستار توسعه فعالیت‌های پژوهشی محصول‌محور و ضرورت ارتباط گیری با صنایع و شرکت‌های فناور شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به برنامه‌های راهبردی تدوین شده در نظام آموزشی به ویژه توسعه دانش بنیان‌ها، گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای رسیدن به دانشگاه نسل سوم، امروزه باید با بهره‌گیری از ظرفیت متخصصان صنایع در این حوزه، زمینه تولید و اشتغال آفرینی را فراهم کنند.

همچنین در این نشست، اعضای هیئت علمی گروه داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تبریک انتصاب دکتر بالو به عنوان سرپرست دانشگاه، ساختار فعلی نظام آموزشی و پژوهشی گروه و همچنین نیازمندی‌های لازم جهت پیشرفت و ارتقای کمی و کیفی نظام آموزشی را تبیین و تشریح کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت