رئیس جمهور با اشاره به بررسی روند توسعه در استان سمنان، بیان کرد: پروژه‌های نیمه تمام آبی استان سمنان پیگیری می‌شود.

به گزارش غیرمنتظره،   آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به سمنان در جمع خبرنگاران در فرودگاه سمنان، اظهار داشت: توفیقی است برای من و همکارانم که در استان سمنان حضور داشته باشیم. سمنان استان مردمان متدین و معروف به دین مداری و علم و دانش است.

وی با اشاره به برخورداری استان سمنان از دانشمندان، فرهیختگان و ۳۰۰۰ شهید والامقام انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مدافع حرم و امنیت عنوان کرد: لازم است تا به خانواده معظم شهدا و ایثارگران ادای احترام کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه سمنان استانی با ظرفیت‌های خوب صنعتی، معدنی، کشاورزی و گردشگری است، عنوان کرد: در دور نخست سفر، مصوبات خوبی برای توسعه استان سمنان مصوب شد.

رئیسی با بیان اینکه مدیران استان سمنان پیگیری‌های خوبی برای اجرای مصوبات نخستین دور از سفر هیئت دولت به این استان داشتند یادآور شد: گام‌های خوبی برای اجرای قانون نهضت ملی مسکن، فعال سازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال، کاهش نرخ بیکاری برداشته شده است.

وی با بیان اینکه در دولت سیزدهم توجه خوبی به حل مسئله آب در استان سمنان شده است، تصریح کرد: اما هنوز برای حل مشکل آب استان سمنان در میانه راه هستیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه پروژه‌های آبی برای برخی شهرستان‌ها انجام شده و در برخی شهرستان‌های دیگر استان سمنان نیز باید انجام شود، خاطرنشان کرد: در سفر دوم به دنبال حل مسئله آب در استان سمنان خواهیم بود.

رئیسی ضمن قدردانی از همه مدیران و مسئولان استان سمنان برای پیگیری مصوبات نخستین دور از سفرهای استانی دولت، گفت: همه همت و تلاشمان باید بر این باشد تا کارهای نیمه تمام و در دست اقدام و همچنین وعده‌ها اجرایی شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت