June 19, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

رئیس ستاد انتخاباتی حامیان مردمی آیت‌الله رئیسی (جبهه همنا) در گیلان معرفی شد

به گزارش غیرمنتظره، در اجلاس سراسری دبیران جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب (همنا) که با حضور دکتر منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت کشور و مرتضی طلایی دبیرکل جبهه (همنا) که در تهران برگزار گردید، ابراهیم محمدعلیپور به‌عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حامیان مردمی آیت‌الله رئیسی (جبهه همنا) در گیلان معرفی شد.

علیپور در این جلسه گفت: تلاش در جهت وحدت در بین نیروهای انقلابی و دعوت از مردم برای حضوری پرشور در انتخابات جز اولویت‌های جبهه همنا در گیلان است.

دبیر همنا در استان گیلان با تأکید بر حمایت ستاد مردمی همنا گیلان از آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت، در این دوره جوانان عامل پیروزی احتمالی کاندیدای اصلح جبهه نیروهای انقلاب در انتخابات هستند.

رئیس ستاد انتخاباتی حامیان مردمی آیت‌الله رئیسی (جبهه همنا) در گیلان ضمن دعوت از جوانان گیلان برای پیوستن به جبهه همنا گفت: امیدواریم در ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در گیلان به‌مانند ستاد مردمی جبهه همنا، جوانان میدان‌دار این عرصه باشند.

علیپور افزود: باید به جوان‌ها بها داده شود که حلقه مفقوده مدیریت کشور است وی اشاره کرد که جوانان دهه شصتی عمر جوانی‌شان در حال سپری شدن است و هیچ فرصتی برای میدان‌داری به آنان سپرده نشده و حالا دهه ۷۰ پا به عرصه گذاشته و باید پاسخگوی مطالبه آن‌ها بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی