September 22, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

رئیس شورای اسلامی شهر رشت : گزینه های متقاضی تصدی جایگاه شهردار رشت برنامه های خود را ارائه دهند.

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از شورای اسلامی، محمد حسین واثق کارگرنیا رییس شورای اسلامی شهر رشت در جلسه معارفه علی بهارمست سرپرست شهرداری که امروز در سالن آتش نشانی برگزار گردید، گفت: افرادی که متقاضی تصدی جایگاه شهردار رشت هستند می توانند برنامه های خود را به منظور بررسی به دبیرخانه شورا ارسال کنند.
 محمد حسین واثق کارگرنیا با دعوت از افراد توانمند به منظور ارائه برنامه های خود به منظور تصدی جایگاه شهردار رشت افزود: این افراد می توانند سوابق کاری و برنامه های خود را به دبیر خانه شورای شهر رشت ارائه کنند.
وی با بیان اینکه اعضای شورا پس از بررسی سوابق و برنامه های ارسالی ، مناسبت ترین فرد را به عنوان شهردار رشت انتخاب می کنند گفت: تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا در کوتاهترین زمان ممکن اصلح ترین فرد را برای تکیه زدن به صندلی شهردار رشت انتخاب کنیم.
رئیس شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه حساسیتی در انتخاب شهردار بومی و غیربومی وجود ندارد تصریح کرد: حساسیتی از این بابت وجود ندارد اما گزینه بومی به جهت اینکه  با شهر و آداب و فرهنگ مردمان این دیار  و همچنین مجموعه شهرداری آشنایی دارد از اولویت برخوردار است.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی