January 25, 2021

سرپرست توزیع برق گیلان منصوب شد/ پایان کار هنرمند در کمتر از یک سال

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از حرف تازه، با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توانیر، سرپرست جدید شرکت توزیع برق گیلان منصوب شد.

بر اساس حکم صادره از سوی متولی زاده، محمدتقی مهدی زاده از این پس و تا انتخاب مدیرعامل جدید به عنوان سرپرست توزیع برق گیلان فعالیت خواهد کرد.

در سوابق مهدی زاده عناوینی چون قائم مقامی این شرکت و همچنین مدیریت امور توزیع شهرستان رشت نیز دیده می شود.

پیش از مهدی زاده، محمد اسماعیل هنرمند از اسفند ماه سال ۹۸ تا کنون در راس این شرکت قرار داشت و عمر مدیریتی او به یک سال نیز نرسید.

در زمان حضور هنرمند انتقادات گسترده ای که از زمان طالبی، مدیریت سابق این مجموعه، در خصوص عملکرد این شرکت وجود داشت تداوم یافت هرچند از شدت انتقادات کاسته شد.

باید دید مهدی زاده تا چه حد خواهد توانست با عملکرد خود از انتقادات عمومی در خصوص عملکرد توزیع برق گیلان بکاهد.

گیلان ظاهرا به دلیل مشکلات زیرساختی و فرسودگی شبکه با مشکلات عدیده ای از جمله قطعی مکرر برق مواجه است و این موضوع در روزهای گرم تابستانی شدت می یابد.

مدیران این شرکت در سال های گذشته با وجود تمامی تلاش های صورت گرفته هیچگاه نتوانسته اند مشکلات مختلف این مجموعه را به طور کامل رفع نمایند و یا به طرز محسوسی کاهش دهند و همواره با صحبت هایی در خصوص مشکلات مالی و محدودیت منابع و مسائلی اینچنینی سعی در توجیه عملکرد نامطلوب این مجموعه داشته اند. انتظار می رود مهدی زاده روند گذشته را اصلاح نماید.

گفتنیست بر اساس شنیده ها به دستور وزیر نیرو، اجرای مراسم معارفه سرپرست شرکت توزیع برق استان متوقف شده است.

همچنین امروز (پنجشنبه) نیز محمداسماعیل هنرمند در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که به ریاست استاندار گیلان برگزار شد، حضور یافت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها