October 21, 2020

سازمان عمران می تواند شهر را به کارگاه عمرانی تبدیل کند

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، مهندس ناصر عطایی سرپرست شهرداری رشت به همراه جمعی از مدیران شهرداری رشت از سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت به صورت سرزده بازدید کرد.

مهندس عطایی در جریان این بازدید به ضرورت هم دلی در مجموعه شهرداری تاکید کرد و یادآور شد: دوران سرپرستی تنها متعلق به سرپرست شهرداری نیست و تک تک کارکنان سرپرست شهرداری هستند.

وی با قدردانی از عملکرد سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری اظهار کرد:  با پیگیری های رئیس سازمان عمران و با تامین قیر مورد نیاز از یک سو و داشتن ۲ کارخانه آسفالت و معدن شن و ماسه، امروز مجموعه بزرگ سازمان عمران می تواند علاوه بر تولید آسفالت، از ناحیه فرآورده های بتنی و فروش آن درآمدزایی نماید.

سرپرست شهرداری رشت تاکید کرد: سازمان عمران می تواند شهر را به کارگاه عمرانی تبدیل کند.

مهندس عطایی با تاکید بر حفظ آرامش در دوران سرپرستی تصریح کرد: امروز توانسته ایم به یک ثبات مالی در شهرداری برسیم و در همین دوران سرپرستی هم می توان اجرای پروژه های عمرانی بزرگ را آغاز نمود.

وی همچنین به ضرورت هماهنگی سازمان عمران شهرداری و حوزه معاونت عمرانی در اجرای پروژه ها تاکید کرد.

گفتنی است سرپرست شهرداری رشت از کلیه واحدهای سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.

گفتنی است در جریان این بازدید نیک فهم خوب روان معاون حمل نقل وامور زیربنایی شهرداری رشت و علیرضا حسنی مدیر حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر نیز حضور داشتند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها