June 14, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

سفر به گیلان در تعطیلات عید فطر ممنوع است

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از تسنیم، محمود قاسم‌نژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه با همکاری خوب مردم سه شهرستان املش، تالش و شفت در استان گیلان در وضعیت زرد کرونایی و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.

جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان گیلان با اشاره به فراخوان کارکنان دستگاه‌های اجرایی بر اساس وضعیت جدید خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر وضعیت کرونایی در استان تعداد بیشتری از کارکنان می‌توانند در ادارات حضور پیدا کرده و خدمات ارائه دهند.

قاسم‌نژاد با اشاره به فعالیت مشاغل با توجه به شرایط رنگ‌بندی کرونایی تصریح کرد: در شهرستان‌های زرد گروه‌های شغلی یک، دو و سه فعالیت می‌کنند و در شهرستان‌های نارنجی تنها دو گروه می‌توانند فعالیت داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به ممنوعیت سفر به استان در ایام تعطیلات عید فطر ابراز داشت: از ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ظهر روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ممنوعیت سفر به استان گیلان اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه پلیس برای اجرای این محدودیت‌ها در محور‌های ورودی استان گیلان مستقر خواهد بود خاطرنشان کرد: از هموطنان عزیز درخواست داریم با توجه به محدودیتی که اعمال شده به‌هیچ وجه به گیلان سفر نداشته باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی