April 13, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

سیلی ملی پوش والیبال به فیلمبردار پس از شکست! +فیلم

هفته بیست و هفتم لیگ برتر والیبال ایران درحالی پیگیری شد که تیم های مدعی به مصاف هم رفتند. هرچه به انتهای لیگ نزدیک می شویم حساسیت لیگ برتر والیبال افزایش پیدا کرده و به الطبع آن حواشی ها افزایش پیدا می کند.

می توانیم بازی شهرداری ارومیه و ورامین را بازی جنجالی هفته بیست و هفتم لیگ برتر والیبال بدانیم چرا که بعد از اتمام این دیدار شاهد بداخلاقی هایی از سوی دو تیم بودیم.  شهرداری ورامین توانست با نتیجه ۳ بر ۲ در این

مسابقه به پیروزی برسد و این باعث شده بود که بازیکنان تیم ارومیه رفتار غیر حرفه ای داشته باشند.

پس از پایان این رقابت پرتنش دو بازیکن ارومیه به داور فحاشی کرده و حتی یکی از بازیکنان به تصویربردار برنامه تلویزیونی سیلی می زند!

در جدیدترین ویدیو منتشر شده مشخص شد که پوریایلی به صورت فیلمبردار یکی از شبکه های تلویزیونی سیلی زده و سال افزون هم برسر داور دوم فریاد می کشد! البته این موضوع از چشمان کمیته انضباطی دور نماند و یلی و سال‌افزون جریمه و دو جلسه محروم شدند.

اما آیا واقعا این صحنه ها در حد شان لیگ والیبال ایران است؟ آیا این جریمه ها باعث خواهد که دیگر شاهد این اتفاقات در زمین نباشیم؟

اگر فرهنگسازی درستی صورت نگیرد و جلوی این رفتار ها گرفته نشود قطعا والیبال ایران درجا زده و به جای پیشرفت، روز به روز پس رفت خواهد داشت چرا که اکنون در لیگ والیبال ایران حاشیه پررنگ تر از تاکتیک و بازی زیبا شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی