October 23, 2020

شجاع خلیل‌زاده هم در آستانه جدایی از پرسپولیس!

به گزارش غیرمنتظره، به نظر می‌رسد ماجرای شجاع خلیل زاده و نارضایتی اش از مدیران پرسپولیس پایان ندارد.

شجاع خلیل زاده در پایان فصل سوم حضورش در پرسپولیس اکنون با پیشنهادی قطری مواجه شده که احتمال جدایی‌اش از پرسپولیس را افزایش می‌دهد.

شجاع که با نمایش متعصبانه و البته فنی خود طی همین مدت توانسته به بازیکنی محبوب بین هواداران پرسپولیس تبدیل شود، اوج آمادگی خود را در آسیا به اجرا گذاشت؛ جایی که شاگردان یحیی با دو گل حساس و البته سرنوشت ساز او (التعاون عربستان و الشارجه امارات) موفق به صعود از مرحله گروهی شدند.

بیشتر بخوانید:

فوری: بشار رسن از پرسپولیس خداحافظی کرد

پس از رسن، مدافع متعصب قرمزها نیز رفتنی شد!

کاپیتان گیلانی پرسپولیس در آستانه جدایی قرار گرفت؟! + عکس

شایعه استعفای گل‌محمدی در صورت جدایی رسن/ یحیی به بشار: استوری را پاک کن

شجاع اما که از قبل از حضور تیم در دوحه بنای گلایه از مدیریت را گذاشته بود و نسبت به بی‌توجهی باشگاه به درخواست تمدید خود، آن را علنی کرده بود، اکنون به نزدیک ترین شرایط برای جدایی رسیده است.

مدافع میانی سرخ‌ها که در پایان آخرین بازی خود برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان با خبر بازگشت به لیست تیم ملی بعد از نزدیک به هفت سال دوری مواجه شده بود، اکنون اقدام دیگری در راستای پررنگ تر کردن شایعه جدایی‌اش رقم زده است؛ جایی که او از گروه واتس آپی باشگاه هم لفت داد با ترک کردن گروهی که هماهنگی تمرینات و دیگر مسائل مربوط به تیم در آن صورت می‌گرفت، به شایعه جدایی‌اش قوت بخشید.

مدافع پرسپولیس که البته فارغ از بند قراردادی که به او اجازه پایان همکاری با این تیم را می‌دهد، دو فصل دیگر (توافقی) با سرخ‌ها قرارداد دارد، عصر امروز نیز در پستی اینستاگرامی به این ماجرا پرداخت و مدعی شد که برخلاف گمانه‌زنی‌ها، مشکل او با باشگاه به دلیل درخواست مالی بالاتر نیست.

اکنون باید دید در تابستان پرماجرای سرخ‌ها، یحیی گل محمدی ‌‌و رسول‌پناه چه راهکاری برای موفقیت تیم در فینالی تاریخی در آسیا و البته عبور از بحران پنجره بسته و مشکلات مالی خواهند داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها