March 3, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

شنیده‌ها از فعالیت اولین ائتلاف انتخاباتی با سرلیستی عضو فعلی شورای شهر رشت

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، شنیده‌ها حکایت از این دارد که حامد عبدالهی عضو شورای شهر رشت ائتلافی را جهت حضور در انتخابات آتی شورا اسلامی شهر رشت مدیریت می‌کند.

بر همین اساس شنیده می‌شود که حامد عبدالهی عضو فعلی شورای شهر رشت، ریاست سابق شورای استان و رئیس فعلی شورای شهرستان رشت به‌عنوان سرلیست این فهرست حضور خواهد داشت.

همچنین گفته می‌شود رسول جماعتی نماینده اسبق شهرستان‌های فومن و شفت که در ادوار اخیر رد صلاحیت شده، همواره از شانس بالایی در نظرسنجی‌ها برخوردار بوده و به تائید صلاحیت در رشت شانس خود را امیدوار است.

از دیگر گزینه‌های حاضر در این لیست، نام شمس شفیعی معاون دانشگاه آزاد استان و عضو علی‌البدل شورای شهر رشت به گوش می‌رسد.

از میان بانوان نیز نام مونا ابروفراخ فرزند شهید، مدیرکل سابق امور اجتماعی استانداری گیلان، مدیرعامل هلدینگ سلولزی شستا و از مدیران عالی‌رتبه اقتصادی تأمین اجتماعی که دارای مقبولیت در میان فرزندان شهدا و از وجهه بالا میان بانوان برخورداراست، برای حضور در این لیست شنیده می‌شود.

اما دیگر گزینه احتمالی حاضر در این لیست مسعود عباس نژاد، فعال اقتصادی است، چهره‌ای که از ماه‌ها قبل فعالیت خود را آغاز کرده و شنیده‌ها از آن حکایت دارد که نزدیک‌ترین فرد به حامد عبدالهی به شمار می‌رود.

آخرین فردی که نامش برای این لیست مطرح‌شده است، فرهاد نیک نهاد عضو شورای عالی استان در کشور و دبیر هیئت ریسه شورای عالی کشور است. وی نیروی مورد وثوق تالش زبانان مقیم رشت و از چهره‌های بانفوذ در بسیاری از طیف‌های سیاسی می‌باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی