به گزارش سپیدخبر پیام صادقیان هافبک سابق تیم عثمانلی اسپور ترکیه که چند روز قبل با این تیم فسخ و در تمرینات سپیدرود شرکت کرده بود با عقد قراردادی تا پایان فصل به جمع سرخپوشان رشتی اضافه شد و کار خود را زیر نظر علی کریمی ادامه خواهد داد.

 

پیام صادقیان اولین خرید سپیدرود در نقل و انتقالات زمستانی است و احتمالا دو مدافع دیگر در پست میانی و دفاع کناری هم تا روزهای آینده قرارداد خود با باشگاه گیلانی را قطعی می‌کنند. صادقیان سال گذشته هم تا عقد قراداد با سپیدرود پیش رفت و عدم توافق بر سر مسائل مالی باعث جدایی زودهنگام او شد. این هافبک که همواره از علاقه خود به علی کریمی خبر داده در لیگ قبل می‌توانست با پیراهن نفت شاگردی جادوگر آسیا را تجربه کند اما این اتفاق هرگز رخ نداد و حالا این دو در رشت به هم رسیده‌اند.

 

هافبک سابق تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن سال گذشته با انتقال به تیم عثمانلی اسپور در جمع لژیونران فوتبال ایران قرار گرفت اما در نهایت به لیگ یک فوتبال ترکیه سقوط کرد. حالا صادقیان به دنبال این است با درخشش دوباره در فوتبال ایران علاوه بر اینکه سپیدرود را از سقوط نجات می‌دهد، بار دیگر توانایی خود را به فوتبال دوستان ایرانی ثابت کند. سپیدرود رشت در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده آخر جدول مسابقات لیگ برتر قرار دارد و برای عدم سقوط برای دومین سال متوالی می‌جنگد.

 

 

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت