July 2, 2022

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

عبدالباقی، «مالک متروپل» و پیمانکار ساختمان زیر آوار فوت شدند/ بازداشت ۱۰ نفر/ ۱۱ قربانی تاکنون

به گزارش غیرمنتظره، ظهر دیروز برج در حال ساخت «متروپل» در خیابان امیری آبادان فروریخت، آخرین گزارش‌ها از کشته شدن ۱۱ نفر خبر می‌دهند.

دادستان عمومی و انقلاب خوزستان نیز از افزایش بازداشت شدگان این حادثه به ۸ نفر خبر داد.

امداد رسانی به حادثه دیدگان ساختمان متروپل ادامه دارد

امداد رسانی به حادثه دیدگان ساختمان متروپل همچنان ادامه دارد احتمال ریزش بخش‌های دیگر ساختمان وجود دارد.

افزایش تعداد مصدومان حادثه متروپل آبادان

رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: تعداد مصدومان این حادثه به ۳۹ نفر افزایش یافته است.

وحید شعبانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان اظهار کرد: سه جسد جدید در طبقه اول ساختمان فروریخته مترو پل شناسایی شد. یکی از این سه متوفی جدید از ساختمان خارج شده است و تلاش‌ها برای خروج دو پیکر دیگر ادامه دارد.

مالک و پیمانکار جزو جان‌باختگان

صادق جعفری چگنی دادستان عمومی و انقلاب خوزستان اظهار کرد: حسین حمیدپور شهردار فعلی و دو شهردار قبلی در بین ۱۰ فرد دستگیر شده هستند. شناسایی سایر عوامل مقصر در حادثه ریزش برج متروپل آبادان ادامه دارد.

صادق جعفری چگنی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان اظهار داشت: بازداشت شدگان شامل شهردار فعلی آبادان و دو شهردار سابق و نیز تعدادی از کارکنان شهرداری و ناظرین این پروژه هستند و در جهت برخورد با سایر متخلفین، دستور بازداشت تعداد دیگری نیز صادر شده است.  مالک و پیمانکار اصلی ساختمان نیز که از متهمان بوده و دستور بازداشت وی صادر شده بود، در جریان ریزش ساختمان در محل بوده و جسد وی از زیر آوار بیرون آورده شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان بیان داشت: همه اجساد جهت تعیین هویت، به پزشکی قانونی منتقل شده‌اند.

جعفری چگنی تصریح کرد: با دستور دادستان کل کشور مبنی بر نظارت مستقیم بر موضوع، بلافاصله در محل حاضر و اکنون به همراه دادستان شهرستان آبادان در محل حاضر هستیم. عملیات آواربرداری از ساختمان ادامه دارد و امنیت عمومی جهت حفاظت از اموال مردم در محل و فروشگاه‌های اطراف تامین شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی