سپیدخبر به نقل از رشت۲۰ نوشت، پنجشنبه ای که گذشت پیرامون ساخت یک فیلم توسط یک عضو شورا و تیمش با عنوان “حریم شورا” در پایگاه خبری تحلیلی رشت۲۰ منتشر شد. در این مطلب به جزئیات ساخت این فیلمِ منتشر نشده پرداختیم تا او و تیمش بدانند که ما اگر یک قدم از وی جلوتر نباشیم، قدمی نیز عقب نیستیم. بیشتر بخوانید

 

پس از انتشار این خبر تیم عضو مدعی اخلاق و اتحاد شورا با دستپاچگی تمام اقدام به ساخت فیلمی دیگر، اینبار با آهنگ پس زمینه ای جدید، میانبرهای جدید و… می کند و بخش هایی از کلیپ اولیه را حذف میکند تا در دقایق کیلپ نیز تغییر ایجاد کند و بعد از پخش فیلم دوم کسی به آنها شک نکند! اما این فرد بسیار ناشیانه دست به چنین اقدامی میزند و پس از تدوین فیلم دوم آن را در اختیار یک کانال تلگرامی ضد انقلاب و ادمین فراری اش میگذارد.

 

نکته قابل تامل آنکه کلیپ مذکور از لحاظ محتوا هیچ تغییری نکرده و با ایجاد تغییرات جزئی هم نتوانستند موضوع فوق را از روی دوش خود بردارند و آن را بی سر و صدا پخش کنند تا به تخریب چهره شهردار منتخب رشت و اعضای طیف ۶ نفره شورا بپردازند. موضوعی که از ابتدای ساخت این فیلم در ذهن وی بوده است.

 

حال باید از نهادهای نظارتی و امنیتی استان گیلان خواست تا با ورود جدی به این موضوع نسبت به اتفاقی که پیش از آن نسبت به رخ دادن آن هشدار داده بودیم، واکنش نشان دهند تا از وقوع چنین اتفاقاتی برای همیشه جلوگیری شود.

 

 

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت