July 4, 2020

عکس چهره باز و فیلم از اعتراف جدید الکس / ۱۰ دقیقه ای با خوشگل ترین دختر ایرانی دوست می شدم!

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پلیس امنیت عمومی ناجا تصاویر ضبط شده از لحظه استرداد الکس،‌ سرکرده باند بزرگ قاچاق دختران را منتشر کرد.

مشاهده فیلم

شهروز سخنوری ملقب به “الکس پس از ٣ سال فعالیت گسترده علیه امنیت ایران و فروش دختران ایرانی در خارج از کشور، توسط پلیس امنیت عمومی ناجا دستگیر شده است.

الکس به دام انداختن دختران زیبای ایرانی اعتراف کرد

این گروه تبهکار به سرکردگی فردی با نام مستعار “الکس”، به مدت ٣ سال و با توجه به ارتباطات گسترده خود در کشورهای مختلف، دختران ایرانی را به منظور بهره‌کشی جنسی از آنان به خارج از کشور قاچاق می‌کرد و به فروش می‌رساند.

فعالیت‌های مجرمانه و ضد ملی این گروه تبهکار در تمام مدت ٣ سال تحت رصد اطلاعاتی نیروی انتظامی قرار داشت و این نهاد پس از انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و هماهنگی‌های لازم با پلیس اینترپل، الکس، سرکرده این باند جنایتکار را در مالزی دستگیر و به کشور منتقل کرد.
شهروز سخنوری در مالزی چه می کرد؟

گفتنی است علاوه بر دستگیری نفر اول باند قاچاق دختران ایرانی، تمام افراد این باند در داخل و خارج کشور نیز طی یک عملیات اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی ناجا دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده‌اند.

پلیس امنیت عمومی به زودی ناگفته‌های این پرونده‌ بزرگ فساد بین‌المللی را منتشر خواهد کرد.

شهروز سخنوری معروف به الکس در اعترافات خود گفت: همیشه پای کامپیوتر بودم و با دختران چت می کردم در عرض ده دقیقه می توانستم با خوشگل ترین دختر ایرانی دوست شوم و او را فریب دهم.

قبلی «
بعدی »

جذاب ترین خبرها