March 5, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

لو رفتن ناخواسته حضور دی جی زن در خانه نیمار! + عکس

به گزارش غیرمنتظره، حضور یک دی جی زن در خانه نیمار در برزیل، حاشیه هایی را به همراه داشته است.

آشپز نیمار، شکستن قرنطینه توسط بازیکن برزیلی را ناخواسته لو داد

نیمار بیش از یک ماه پیش به خاطر بحران کرونا و برای سپری کردن دوران قرنطینه، فرانسه را به مقصد خانه اش در برزیل ترک کرد. بازیکن پی اس جی صاحب یک عمارت بسیار مجلل و شیک در حومه شهر ریو دو ژآنیرو است.

تا چند روز پیش خیلی ها فکر می کردند که نیمار دوران قرنطینه را در کنار اعضای خانواده اش و دو تن از دوستان صمیمی خود سپری کرده است اما در ساعات اخیر مطبوعات برزیل مدعی شده اند که ستاره پی اس جی قرنطینه را شکسته و به همین خاطر انتقادهای شدیدی از او داشته اند.

نشریه برزیلی اودیا گزارش داده است که مهاجم برزیلی در روزهای اخیر چندین مهمان داشته است. یکی از آنها دی جی باربارا لوپز، خواننده برزیلی است که پیش از این هم تصویری از خودش در کنار نیمار منتشر کرده بود و دوستی قدیمی با این بازیکن برزیلی دارد.

مائورو لیتائو، آشپز شخصی نیمار که در خانه بازیکن برزیلی زندگی می کند به طور ناخواسته حضور باربارا لوپز در خانه وی را لو داد. مائورو در حال گفتگوی اینستاگرامی با دوستانش بود که در تصاویر به وضوح مشخص بود که چند فرد غریبه نیز برای مهمانی به خانه نیمار رفته اند.  باربارا در محله ای زندگی می کند که خانه نیمار در آن جا قرار دارد.

حضور دی جی زن در خانه نیمار

حضور دی جی زن در خانه نیمار

البته مطبوعات برزیل گزارش داده اند که باربارا تنها کسی نبوده است که در هفته های اخیر برای مهمانی به خانه نیمار رفته است بلکه خیلی از دوستان ستاره برزیلی قرنطینه را شکستند و به خانه بازیکن پرحاشیه پی اس جی رفته اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی