اختصاصی / به گزارش سپیدخبر، این روزها در محافل سیاسی و خبری برخی مدعی شده‌اند که با عدم رعایت قانون و دخالت مسعود نصرتی و مهدی جمالی نژاد قرار است وزارت کشور حکم شهرداری حجت جذب را ابلاغ کند! این ادعاهای واهی اگرچه از سوی مسعود نصرتی به شدت تکذیب شد، اما همچنان دست‌آویزی برای برخی افراد پرمدعاست تا به مظلوم‌نمایی‌های خود ادامه دهند.

از سوی دیگر نکته قابل‌تأمل آن است که هنوز متمم برای ابلاغیه صادر شده از سوی وزارت کشور به شهرداری‌ها و استانداری‌های کشور صادر نشده است و طبیعتاً روند انتخاب شهردار رشت شامل قانون فوق نمی‌شود. حال اما عده‌ای از افراد مسخ‌شده در فضای سیاسی و رسانه‌ای سعی در القای حرف‌هایی دارند که خود به‌خوبی می‌دانند صحت نداشته و قطعاً امکان‌پذیر نیست.

این افراد البته به‌جز نصرتی و جمالی نژاد حتی وزیر کشور را هم هدف قرار داده‌اند و او را محکوم به تخلف کرده‌اند و می‌پندارند وزارت کشور خانه خاله است و هرکس بخواهد می‌تواند قوانین را دور زده و با آشنابازی و “تی بلا می سر و می بلا تی سر” کاری خلاف قانون انجام بدهد. در پایان ذکر این نکته قابل‌توجه است که آدم خوابیده را می‌توان از خواب بیدار کرد اما کسی که خود را به خواب‌زده هرگز بیدار نمی‌شود!

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت