October 20, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی : همراهی با اعضای شورای رشت در تعیین تکلیف تالاب عینک

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از شورای رشت، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی شامگاه امشب با حضور در جمع اعضای شورای شهر رشت در ساختمان جلسات شورا با اشاره به اینکه هر دوره سعی کرده ایم تعامل خوبی ما بین اعضای شورا و نمایندگان مجلس برقرار شود اظهار کرد: در حوزه انتخابات شوراها نیز شاید به لحاظ سیاسی مباحثی مد نظر باشد اما پس از انتخاب افراد توسط مردم ، خودمان را ملزم به همکاری با منتخبین به منظور رفع مشکلات مردم می دانیم .
  جبار کوچکی نژاد با بیان اینکه در زندگی سیاسی ام برای فرصت دادن به افراد تلاش کرده ام افزود: در انتخابات شوراها مداخله ای ندارم و معتقدم مردم خودشان می دانند باید به چه افرادی رای بدهند.
   وی به موضوع انتخاب استاندار گیلان اشاره کرد و گفت: در موضوع انتخاب استاندار گیلان تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم که استانداری با شرایط خوب برای این استان انتخاب شود و تا کنون نیز از این بابت تعامل خوبی ما بین مجمع نمایندگان گیلان و نماینده ولی فقیه در گیلان برقرار بوده است .
  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در شهر رشت یکسری مشکلات اساسی وجود دارد تصریح کرد: بخشی از این مشکلات به شورا و شهردار برمی گردد که یکی از آن ها حجم بالای نیروی انسانی است که بخش عظیمی از بودجه شهرداری رشت را به خود اختصاص داده است.
 کوچکی نژاد به ناکارآمدی برخی از نیروها در شهرداری ها اشاره کرد و گفت: سرمایه اجتماعی در شهر نسبت به شورا و شهردار بسیار پایین است و اعضای شورای ششم و شهردار رشت باید با عملکرد خوب خودشان این اعتماد عمومی را بالا ببرند.
  وی با اشاره به انتخاب هیئت رئیسه شورای ششم رشت بیان کرد: از عملکرد شورای ششم رشت که در همان ابتدای فعالیت با انتخاب یک فرد با تجربه در جایگاه ریاست شورای رشت اقدام کرد خوشحال شدم .
  کوچکی نژاد به احداث مترو در رشت اشاره کرد و گفت: این پروژه بالغ بر یکهزار و پانصد میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و هنوز در شورای ترافیک کشور به تصویب نرسیده است و در تلاشیم تا در سال ۱۴۰۱ برای آن ردیف بودجه کشوری اختصاص دهیم.
  وی با تاکید بر اینکه در حوزه ترافیک کارشناس نیستم گفت: در بودجه کشور اعتبار خوبی در حوزه ترافیک وجود دارد و می توانیم با بهره مندی ازظرفیت بخش های خصوصی در اجرای پروژه ها ی عمرانی _ترافیکی در رشت تلاش کنیم.
  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای پروژه پارک آبی در جوار آرامستان رشت تصریح کرد: قراربود پروژه پارک ابی در جوار ارامستان رشت اجرایی شود که به واسطه غم و اندوه حاکم بر محیط آرامستان ، اجرای پارک آبی در آن محدوده اصلا قابل توجیه نبود و بنده نیز مخالف اجرای این پروژه در آن قسمت ازشهر بودم .
  کوچکی نژاد با بیان اینکه پیرامون تعیین تکلیف تالاب عینک آماده همراهی با اعضای شورای رشت هستم افزود: در این باره جلسات مشترکی با سازمان آب منطقه ای و با حضور اعضای شورا برگزار می کنیم و یقینا این مهم به نتایج مطلوب می رسد.
  وی با تاکید به اینکه در گیلان نیازمند منطقه ای برای دفن زباله هستیم گفت: باید برای پنجاه سال آینده این شهر برنامه ریزی کنیم و یقینا راه اندازی زباله سوز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی