سپیدخبر به گزارش رشت۲۰، روز رشت روزی متعلق به تمام مردم شهر رشت است! این جمله ای ماندگار از جلسه نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز رشت بود. جمله ای که باعث شد اعضای شورای شهر رشت نیز به خود بیایند و تصمیم بگیرند تمام مردم شهر رشت را در این روز سهیم کنند!

 

سهیم کردن روز رشت با تمام مردم شاید مانند اقدام سازمان فرهنگی برای برپایی کنسرت رایگان به مناسبت روز رشت و اختصاص حداقل ۱۵۰ بلیط رایگان در اختیار پاکبانان شهرداری و خانواده آنان برای یک شب خوش در کنار هم باشد و شاید اقدام اعضای شورای شهر برای انتخاب محمدعلی ثابت قدم به عنوان شهردار رشت باشد! اقدامی که بیش از همه لرزه بر تن پاکبانان و کارگران شهرداری رشت می اندازد. پاکبان هایی که هر روز بابت مطالبات خود تجمع کرده و برای دریافت حق شان دست به دامان تحصن می شدند.

 

حال اعضای شورای شهر رشت در این روز میمون و فرخنده تصمیم گرفته اند با اقدام هوشمندانه خود در انتخاب محمدعلی ثابت قدم به عنوان شهردار رشت، تک تک مردم این شهر بخصوص نیروهای حجمی شهرداری را در این روز خرسند و شادمان کنند. البته با توجه به احتمال بالای رد صلاحیت ثابت قدم در صورت انتخاب و زمان اندک باقی مانده تا پایان مهلت ۶ ماهه شورای شهر رشت به نظر می رسد انحلال شورای پنجم اتفاقی باشد که از هم اکنون بتوان آن را پیشبینی کرد و شهر رشت علاوه بر بدهی ۸۰۰ میلیارد تومانی و نداشتن شهردار، نبود شورای شهر را نیز تجربه کند که خود یک ویژگی برای شهر اولین ها خواهد بود!

 

 

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت