گروه : تیتر یک , ورزشی

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از فرتاک ورزشی، لیگ دسته دوم فوتبال کشور درحالی از دهم مهر ماه برگزار می‌شود که برخی از ورزشگاه‌های این لیگ شرایط وخیمی دارند.

با اعلام امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری لیگ دسته دوم این فصل سازمان لیگ جدیت ویژه‌ای بر روی کیفیت چمن ورزشگاه‌ها خواهد داشت و مانع از برگزاری بازی در ورزشگاه‌هایی خواهد شد که کیفیت چمن ضعیفی دارند.

ورزشگاه سردار جنگل رشت که به احتمال زیاد ورزشگاه خانگی دو باشگاه رشتی، یعنی داماش و سپیدرود خواهد بود از وضعیت عجیبی برخوردار است و شرایط برگزاری یک مسابقه فوتبال را ندارد.

کیفیت چمن این ورزشگاه به حدی وخیم است که به احتمال زیاد مورد تایید فدراسیون فوتبال قرار نمی‌گیرد و ممکن است بازیکنان تیم‌های مختلف با مصدومیت‌های شدیدی در این ورزشگاه مواجه شوند.

باید دید مدیران دو باشگاه سپیدرود و داماش کدام ورزشگاه رشت را محل میزبانی خود اعلام می‌کنند و اگر آن‌ها ورزشگاه مناسبی در رشت نداشتنه باشند مجبورند در شهر دیگری میزبان رقبا باشند.

طبق برنامه سازمان لیگ، سپیدرود در تاریخ یازدهم مهر ماه میزبان شهید اورکی اسلامشهر است و داماش نیز در هفته دوم باید میزبان رقیب خود باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت