September 21, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

وضعیت ۴۱۴ بیمار کرونایی در استان گیلان وخیم‌ است

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از تسنیم، فردین مهرابیان امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲ هزار و ۸۱ بیمار کرونایی در حال حاضر در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند که نسبت به روز گذشته با افزایش قابل ملاحظه بستری بیماران مواجه بودیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ۳۷۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به آمار کرونایی گیلان افزوده شدند خاطرنشان کرد: ۲۰۴ بیمار کرونایی نیز به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برند.

مهرابیان با بیان اینکه ۴۱۴ بیمار در بیمارستان‌های استان گیلان بدحال هستند افزود: با وجود تلاش‌های کادر درمان در جهت ارائه خدمت و افزایش تخت‌های بیمارستانی، مردم گیلان باید بیش از پیش نسبت به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اقدام کنند.

وی با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) عنوان داشت: افراد از عادی‌انگاری خودداری کرده و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با تأکید بر استفاده از ماسک در مراسمات محرم خاطرنشان کرد: هم‌استانیان در شب‌های محرم مراسمات را در فضای باز برگزار کنند تا شاهد افزایش بستری‌شدگان نباشیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها

ورزشی