January 25, 2021

پسر بی‌رحم جسد مادرش را داخل گونی گذاشت و سر کوچه رها کرد+ جزییات تکان‌دهنده

  • توسط admin2
  • مرداد ۲۷, ۱۳۹۸
  • دیدگاه غیر فعال شده است

به گزارش غیرمنتظره، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ماجرای قتلی را روایت کرده که به خاطر اعتیاد رخ داده است.

سرهنگ‌محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: به‌دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد مرگ مشکوک در شهرک نوکان شهر کرمانشاه، ماموران کلانتری ۲۱ نیایش برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: ماموران پس از حضور در محل با جسد خانمی حدودا ۵۰ ساله که در داخل یک گونی قرار داشت و در کوچه رها شده بود، روبرو شدند.

او تصریح کرد: با انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیق پلیس برای برای شناسایی قاتل آغاز شد تا اینکه ماموران دریافتند این خانم میان سال توسط پسر ۲۰ ساله خود که شدیدا به مواد مخدر اعتیاد دارد، به قتل رسیده است.

آمویی تصریح کرد: در حالی که جستجوی پلیس برای دستگیری قاتل ادامه داشت، این فرد با مراجعه به کلانتری ۲۲ ظفر خود را معرفی و به قتل مادرش اعتراف کرد.

او ادامه داد: پسر ناخلف در بازجویی‌های انجام شده عنوان کرد که به مواد مخدر اعتیاد شدید دارد و سر همین موضوع بار‌ها با مادرش مشاجره داشته که آخرین بار سر همین موضوع با وی درگیر و او را با فشار دادن گلویش خفه و به قتل می‌رساند.

آمویی همچنین با ابراز تاسف از وقوع چنین جنایتی، اعتیاد به مواد مخدر را عامل بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی و حوادث تلخی خواند که در جامعه شاهد آن هستیم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در پایان، گفت: این فرد پس از تکمیل پرونده برای صدور حکم لازم و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

قبلی «
بعدی »

جذاب ترین خبرها