به گزارش غیرمنتظره، در این مراسم آرش تقی‌پور مدیرعامل هلدینگ «آرش» با تبریک روز خبرنگار گفت: اگر ما در مراکز بین المللی مطرح شده‌ایم و در چین چندین نفر به استقبال ما می‌آیند در واقع نام گیلان را مطرح کرده ایم. این مجموعه قصد اشتغالزایی و کمک به توسعه استان دارد و تنها نمی‌خواهد یک مرکز خرید خرده فروشی نام بگیرد. همه اتفاقات خوبی که در اینجا شکل گرفته در سایه دعاهای مادر و مردم استان است.

امین تقی‌پور رئیس هیات مدیره هلدینگ نیز در این مراسم گفت: بسیاری می‌گویند کارآفرینی و اشغالزایی در گیلان موانع زیادی وجود دارد، اما با تلاش خودمان و پرسنل عزیز سعی کردیم نام گیلان را زنده نگه داریم. وی ادامه داد: این سفره به برکت وجود خداوند بزرگ و امام حسین است که ما در ماه محرم بتوانیم سفره خود را پهن کنیم و از خبرنگاران استان هم برای حمایت همیشگی از خودمان تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: همان طور که با افتتاح «آرش مال» در اشتغالزایی صدها نفر کمک کردیم، با افتتاح «آرش مال» در آینده نزدیک این سیر کمک به توسعه استان ادامه خواهد داشت. بسیاری به ما می‌گفتند که از استان گیلان خارج شویم و در جای دیگر سرمایه‌گذاری کنیم. اما ما هدفمان کمک به هم زبانان و همشهریان خودم است و به این موضوع افتخار می‌کنیم.

همچنین معین موسوی مدیر روابط عمومی هلدینگ نیز در این مراسم گفت: شرکت انبوه سازان آرش از آنجایی که از تیم جوانی تشکیل شده است توانسته اقدامات موثر فرهنگی در کنار مسائل تجاری انجام دهد. حضور هنرمندان مطرح کشوری و برگزاری «کاسپین شو» با حضور هنرمندان مطرح بومی گواه این موضوع است که بتوانیم دین خودمان را نسبت به هموطنان و هم استانی‌های خودمان ادا کنیم. /منبع حکایت گیلان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت