گروه : تیتر یک , ورزشی

به گزارش سپیدخبر و به نقل از رشت۲۰، این روزها در فضای مجازی چالشی با عنوان ۱۰ سال ترند شده است و از سلبریتی‌ها تا مردم عادی در فضای مجازی عکس‌هایی را منتشر می‌کنند که نشان از تغییرات مثبت یا منفی طی ۱۰ سال اخیر دارد. بخشی از این چالش‌های ۱۰ ساله به وضعیت اقتصادی و بحران‌های موجود می‌پردازد و بخشی دیگر با کری خوانی‌های فوتبالی دست به گریبان شده است.

حال اما این بار می‌خواهیم از چالشی غم‌انگیز رونمایی کنیم. چالش تلخ ورزشگاه‌های گیلان. دو ورزشگاه تختی انزلی و شهید عضدی رشت که چند سالی است به علت فرسودگی و خطرات احتمالی جانی برای تماشاگران فوتبال تن خود را به بلدوزرها سپرده‌اند تا سکوهای آن‌ها تخریب شود. تخریبی که همچنان از آن خبری برای ساختن نیست.

دراین‌بین همه بر یک موضوع تأکید دارند و می‌گویند بودجه لازم برای تعمیر و بازسازی این دو ورزشگاه وجود ندارد و با افزایش قیمت‌ها و نوسان ارز نیز کار عملاً خوابیده است؛ اما هیچ‌کس از نمایندگان دو شهر مطالبه لازم برای پیگیری تأمین هزینه بازسازی از طریق بودجه دولتی را ندارد.

از سوی دیگر نکته قابل تأمل ساخت و بهره‌برداری از دو ورزشگاه مسقف و بروز در اصفهان و مشهد است که میزان بارش باران در این دو شهر قابل مقایسه با استان گیلان نیست اما ورزشگاه‌های رشت و انزلی چند سالی است که پس از تخریب به دست فراموشی سپرده شده اند و کسی یادی از آن‌ها نمی‌کند.

غیرمنتظره – سایت خبری گیلان | اخبار گیلان – خبر رشت