December 2, 2020

کشف جسد مرد گم شده در ارتفاعات لوندویل

به گزارش غیرمنتظره به نقل از دیارمیرزا، «توحید کرم زاده» در گفت و گو با شبستان، اظهار کرد: پس از سه شبانه روز جستجو جسد مرد ۶۲ساله در ارتفاعات بخش لوندویل شهرستان آستارا کشف شد.

بخشدار بخش لوندویل با بیان اینکه جسد این پیرمرد ۶۲ساله تحویل پلیس آگاهی و پزشک قانونی شد، افزود: جسد این مرد ۶۲ساله بومی لوندویل با تلاش تیم کوهستان جمعیت هلال احمر و مشارکت و همراهی دهیار، اعضای شورای اسلامی و مردم روستای میه کومه این بخش پیدا شد.

وی تصریح کرد: مردی که جسدش پیدا شد سه روز پیش از چادر خود در منطقه گلین داشی ارتفاعات روستای میه کومه بخش لوندویل بیرون رفته بود، تصریح کرد: در عملیات جستجو برای پیدا کردن این پیرمرد گم شده امدادگران تیم کوهستان جمعیت هلال احمر متشکل از چهار نفر با یک دستگاه خودرو حضور داشتند.

کرم زاده گفت: از اهالی و گردشگران انتظار داریم برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار در کوهستان، نکات ایمنی را رعایت کنند تا مشکلی برای آنان پیش نیاید.

بخشدار بخش لوندویل خاطرنشان کرد: از امدادگران جمعیت هلال احمر، نیروهای مردمی، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای میه کومه که در عملیات کشف جسد پیرمرد لوندویلی حضور داشتند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جذاب ترین خبرها