August 19, 2022

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

یادداشت ارسالی/ این پنج تن همچنان ایستاده در غبار!

اختصاصی / به گزارش غیرمنتظره، یادداشت ارسالی؛ همواره مابین پست‌ها و سمت‌های دولتی و انتصابی با کرسی‌هایی که از مسیر صندوق رای می‌گذرد تفاوت‌هایی وجود دارد و کسب این جایگاه‌ها با مشروعیت رای مردم در کنار محبوبیت مسیولیتی دو چندان را در پی دارد و عملکرد منتخبین مردم در هر جایگاهی بیش از مدیران انتصابی و دولتی مورد قضاوت افکار عمومی قرار میگیرند و این امر در شوراهای شهر به علت دربرگیری جزییات زندگی شهروندان و روزمرگی‌های عمومی یک فرد در جایگاه عضو شورا بیش از سایر کرسی‌های انتخابی نمود دارد.

نقل این روزهای رشت و دور تسلسل استیضاحی که حتی آمران و عاملان آن نیز در خلوت خود بر آن اعتقاد ندارند غصه پردردی برای هر شهروند در هر جایگاه و منزلتی گردیده است.

شهری خسته از بی‌مهری‌ها و کم لطفی‌ها و بدسلیقه‌گی‌هایی که با هزار امید و آرزو عزم خود را جهت تغییر جزم کرد و قرار بود دست بر زانوان توانمند جوانان و سرمایه‌های بومی خود نهاده و از زمین رخوت برخیزد و از تالاب و رودخانه‌هایش عطر همدلی و هم صدایی در مسیر توسعه برآید این روزها دوباره درگیر سهم خواهی و خواسته‌های نابجا و قدرت طلبی رانت خواران گردیده است.

عده‌ای حداقلی که با فشار و فریب و… جهت حفظ منافع شوم خود، چشم بر همه چیز بسته و متاسفانه برخی از اعضای شورای شهر نیز، لیکن تجربه نشان داده که اذهان رشتوندان حافظه‌ای پایدار دارد و در تاریخ این شهر ثبت خواهد شد در سخت‌ترین روزهای رشت که بود که آمال فرزندان این شهر را برای روزهای خوب فدای بغض و کینه شخصی کرد و چه افرادی فارغ از بندگی منافع حرّ ماندند و در صف سیاهی و برای سرانجام نابودی رشت شمشیر نزدند.

آری رشت به یاد خواهد سپرد قصه این پنج نفر را که از خود هزینه کردند و زیر بار خفت بندگی جماعت صاحب زر و زور نرفتند و ماندند پای عهدی که با مردم بستند.

درک کردند که امروز جنگ همان جنگ است لیکن این بار نه با دشمن بعثی و یا داعش تکفیری امروز جنگ با نفس است و جهاد اکبر؛ امروز باید در برابر قدرت طلبی ایستاد در سنگری که فاصله خودی و دشمن به تار مویی بند است و مافیای هفت سر قصد بلعیدن همه آنچه از این شهر مانده را دارد و در این بین باید دست شهردار جوان و انقلابی را فشرد.

در تاریخ رشت ثبت خواهد شد که این پنج نفر مصداق التزام عملی به منویات رهبری بودند و بصیرت را معنا کردند و آنان که ایستادند در برابر حق طلبی و مانع شدند در برابر توسعه و معیشت رشت و رشتوندان.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی