May 15, 2021

کرونا ویروس

اخبار

تصادفی

یک روحانی چگونه مالکیت باشگاه شهرداری فومن را به دست آورد؟!/ از سیاسی شدن ورزش خسته شده‌ایم

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از رشت۲۰، پس از حواشی فراوان واگذاری مالکیت تیم فوتبال شهرداری فومن توسط شورا و شهرداری این شهر به افراد مختلف، این بار شهرداری فومن طی اقدامی قابل‌تأمل مالکیت تیم فوتبال شهرداری فومن را به حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی یک روحانی مدعی اصلاح‌طلبی و با حواشی بسیار فراوان، واگذار کرده است!

اما این روحانی مدعی اصلاح‌طلبی کیست؟ محمد زارع فومنی مدیرمسئول روزنامه صدای اصلاحات و دبیر کل حزب مردمی اصلاحات است. او در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شرایطی ثبت‌نام کرده بود که از حامیان حسن روحانی محسوب می‌شد و پس از چند روز از ثبت‌نام طی نامه‌ای خطاب به ستاد انتخابات وزارت کشور و شورای نگهبان از کاندیداتوری انصراف داد. این در حالی است که او پس از کاندیداتوری در انتخابات مدعی شده بود اولین رئیس‌جمهور از شمال کشور خواهد بود و ۵۰ درصد کابینه‌اش را بانوان تشکیل خواهند داد!

او که از شاگردان آیت‌الله منتظری، موسوی تبریزی، موسوی اردبیلی و بیات زنجانی بوده است در انتخابات ریاست جمهوری مسئولیت ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی را بر عهده داشت.

حال اما تیم فوتبال شهرداری فومن در یک انتقال تماماً سیاسی به این روحانی واگذار شده است، آن‌هم در شرایطی که فضای جامعه از حضور سیاسیون در ورزش خسته شده‌اند و حتی این فضا صدای نمایندگان مجلس را هم در آورده و به آن اعتراض می‌کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

جذاب ترین خبرها

ورزشی